הבלוג

תמלול בזום צעד אחר צעד

במה המאמר יעסוק? הקדמה – מה זה תמלול בזום. ולמה הוא יעיל? צעד אחר צעד, איך תמלול בזום עובד? פתיחת האופציה להגדרת מתמלל באתר. הגדרת

עשרת הדיברות למתמלל המתחיל

עשרת הדיברות למתמלל המתחיל

כולם מתפעלים מההקלדה המהירה שלך? קיים בך רצון להפוך את זה למקצוע, או ליצור הכנסה במקביל למשרה שלך? כמובן שאפשר פשוט להתחיל, אבל אני ממליץ בחום לשים לב לעשרת הדיברות הבאות. יישום אפילו חלקי יביא לתוצאות מהירות יותר, טובות יותר ורווחיות יותר. בהצלחה!

תמלול לעורכי דין

תמלול לעורכי דין – התיק שלך, רק טוב יותר

תמלול לעורכי דין זו המומחיות שלנו. אנו מבינים את הרגישות והדיוק הדרושים לכל תמלול. אנחנו נהיה כאן לצדך כדי לוודא שאתה מקבל את השירות הטוב ביותר. כדי שהתמלול ישרת אותך ולא את הצד השני.

תמלול מרחוק

תמלול מרחוק בזמן אמת, איך זה עובד?

תמלול מרחוק בזמן אמת הוא תמלול שמתבצע על ידי מתמלל אנושי שלא נמצא באותו חדר עם הצופים. כל אירוע וירטואלי שהוא ניתן להנגיש באמצעות תמלול זה. בין אם מדובר בכנס, פגישה, הרצאה, קורס וכדומה. ישנם פתרונות שונים להנגשה מרחוק, במאמר זה אציג את הפתרונות המומלצים, הפשוטים והמקצועיים ביותר.

הקלטת שיחות

האם הקלטת שיחות מותרת?

שימוש בהקלטה בבית משפט יכולה להיות ראייה מנצחת. עם זאת יש לשים לב לעשות זאת באופן חוקי ויעיל. במאמר הקרוב יופיעו הדגשים החשובים ביותר, אך הוא לא מחליף התייעצות עם עורך דין.

תמחור הקלטה

כיצד מחושב מחיר תמלול ההקלטה?

תמלול הוא שילוב בין שירות למוצר תמלול הוא לא מוצר רגיל. מוצר בסופר למשל מתאפיין ברשימת רכיבים, מחיר ידוע מראש ותאריך תפוגה. אך בעולם התמלול

מי בכלל צריך תמלול?

אז מי בכלל צריך תמלול? אתחיל בסקירת סוגי התמלול ואז ארחיב על השירותים השונים ואתן את הדגשים הסופר חשובים לכל סוג תמלול כדי שתדעו בדיוק מה לחפש וממה להיזהר.