הבלוג

מה תמלול סימולטני דורש ממתמלל?

תמלול סימולטני הוא לא סתם תמלול. בכדי להשיג תוצאות מעולות יש להפקיד משימה זו על מתמלל מקצועי, שמסוגל להתרכז לאורך זמן ובעל ניסיון רב בתמלול מסוג זה.

תמלול טקס - מיקרופון

תמלול טקס ב-2022 – המדריך השלם

כמו כל דבר בחיים, שלב ההכנות לא פחות חשוב משלב הביצוע. לתוצאות מעולות אפשר להגיע עם צוות מנצח, שמוכן לכל בעיה.

שליחת קבצים כבדים

שליחת קבצים כבדים לתמלול

במה המאמר יעסוק? הקדמה – למה קבצים כבדים? מה נחשב קובץ "כבד" ומה נחשב קובץ "קל"? שליחת קבצים בווטסאפ. שליחת קבצים בגוגל דרייב. מה הבעיות

תמלול בגוגל דוקס צעד אחר צעד

איך מתמללים בגוגל דוקס? תמלול קל ופשוט. יש להיכנס תחילה לחשבון גוגל, ליצור מסמך ואז לשתף אותו עם מי שתרצו. לאר מכן יש אפשרות לצפות בתמלול דרך המחשב או דרך הטלפון הנייד.

תמלול בזום צעד אחר צעד

במה המאמר יעסוק? הקדמה – מה זה תמלול בזום. ולמה הוא יעיל? צעד אחר צעד, איך תמלול בזום עובד? פתיחת האופציה להגדרת מתמלל באתר. הגדרת

עשרת הדיברות למתמלל המתחיל

עשרת הדיברות למתמלל המתחיל

כולם מתפעלים מההקלדה המהירה שלך? קיים בך רצון להפוך את זה למקצוע, או ליצור הכנסה במקביל למשרה שלך? כמובן שאפשר פשוט להתחיל, אבל אני ממליץ בחום לשים לב לעשרת הדיברות הבאות. יישום אפילו חלקי יביא לתוצאות מהירות יותר, טובות יותר ורווחיות יותר. בהצלחה!

תמלול לעורכי דין

תמלול לעורכי דין – התיק שלך, רק טוב יותר

תמלול לעורכי דין זו המומחיות שלנו. אנו מבינים את הרגישות והדיוק הדרושים לכל תמלול. אנחנו נהיה כאן לצדך כדי לוודא שאתה מקבל את השירות הטוב ביותר. כדי שהתמלול ישרת אותך ולא את הצד השני.